Gry i symulacje ratownicze dla grup

Prawdopodobnie jedno z najbardziej niestandardowych szkoleń z pierwszej pomocy, w jakich możesz wziąć udział. Gry ratownicze to dokładne odwzorowanie akcji ratunkowych z tym wyjątkiem, że aktywny udział w nich wezmą pracownicy Twojej organizacji. To najlepszy sposób na przyswojenie wiedzy i przełamywanie lęku. Uczestników czekają realistyczne symulacje zdarzeń, w których mogą się znaleźć i nauczą się skutecznego reagowania. Scenariusze przygotowywane są pod kątem potrzeb grupy i dostosowane do miejsca, w którym mają rozgrywać się manewry. Zapewniamy wszelki niezbędny sprzęt.

To jedna z niewielu sytuacji, w których można w realistycznych warunkach sprawdzić wiedzę zdobytą z zakresu pierwszej pomocy. Bo doskonale wiemy, że teoria to jedno, a praktyka to drugie – zwłaszcza w sytuacjach stresowych.
Scenariusz gier ratowniczych przygotowywany jest pod kątem uczestników i ich miejsca pracy. Może być mocno rozrywkowy, ale także i bardziej poważny. Angażująca forma wciągnie do udziału każdego, dzięki czemu wszyscy zakończą szkolenie z potężną dawką wiedzy i umiejętności.
Dobry zespół to taki, na którym można polegać. Po grze ratowniczej każdy będzie mieć 100% pewność, że może powierzyć swoje życie w ręce reszty grupy. Program pozwala bowiem nie tylko na naukę udzielania pierwszej pomocy, a także na skuteczną integrację pracowników.
Grupowe manewry i symulacje wypadków na terenie miejsca pracy to rodzaj szkolenia, które zapamiętuje się na długo. To dobre rozwiązanie dla firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań przyciągających nowych pracowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Trenażer do wybijania szyb w samochodzie