Gry i symulacje ratownicze dla grup

Prawdopodobnie jedno z najbardziej niestandardowych szkoleń z pierwszej pomocy, w jakich możesz wziąć udział. Gry ratownicze to dokładne odwzorowanie akcji ratunkowych z tym wyjątkiem, że aktywny udział w nich wezmą pracownicy Twojej organizacji. To najlepszy sposób na przyswojenie wiedzy i przełamywanie lęku. Uczestników czekają realistyczne symulacje zdarzeń, w których mogą się znaleźć i nauczą się skutecznego reagowania. Scenariusze przygotowywane są pod kątem potrzeb grupy i dostosowane do miejsca, w którym mają rozgrywać się manewry. Zapewniamy wszelki niezbędny sprzęt.

To jedna z niewielu sytuacji, w których można w realistycznych warunkach sprawdzić wiedzę zdobytą z zakresu pierwszej pomocy. Bo doskonale wiemy, że teoria to jedno, a praktyka to drugie – zwłaszcza w sytuacjach stresowych.
Scenariusz gier ratowniczych przygotowywany jest pod kątem uczestników i ich miejsca pracy. Może być mocno rozrywkowy, ale także i bardziej poważny. Angażująca forma wciągnie do udziału każdego, dzięki czemu wszyscy zakończą szkolenie z potężną dawką wiedzy i umiejętności.
Dobry zespół to taki, na którym można polegać. Po grze ratowniczej każdy będzie mieć 100% pewność, że może powierzyć swoje życie w ręce reszty grupy. Program pozwala bowiem nie tylko na naukę udzielania pierwszej pomocy, a także na skuteczną integrację pracowników.
Grupowe manewry i symulacje wypadków na terenie miejsca pracy to rodzaj szkolenia, które zapamiętuje się na długo. To dobre rozwiązanie dla firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań przyciągających nowych pracowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻTrenażer do wybijania szyb w samochodzie