Nasz Instruktor, Mateusz Wawryszuk, Jako Ekspert w „Pytanie na Śniadanie”


Mateusz Wawryszuk, założyciel Eskulapy i doświadczony trener i ratownik medyczny, został zaproszony do programu „Pytanie na Śniadanie”, by podzielić się wiedzą o pierwszej pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Mateusz Wawryszuk, ratownik medyczny, miał zaszczyt wystąpić jako ekspert w popularnym programie telewizyjnym „Pytanie na Śniadanie”. Podczas swojego udziału, Mateusz skupił się na kluczowych zagadnieniach związanych z pierwszą pomocą w przypadkach udaru cieplnego, odwodnienia oraz omdleń – tematach niezwykle istotnych, zwłaszcza w okresie letnich upałów.

Występ Mateusza był świetną okazją do przypomnienia i edukacji szerokiej publiczności na temat tego, jak ważne jest umiejętne reagowanie w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Podkreślił znaczenie szybkiej i skutecznej pierwszej pomocy, która może ratować życie lub zapobiegać poważnym konsekwencjom zdrowotnym.

Podczas rozmowy poruszono tematy takie jak: rozpoznawanie objawów udaru cieplnego, odpowiednie działania przy odwodnieniu, a także sposoby postępowania przy omdleniach. Mateusz dzielił się praktycznymi wskazówkami, jak zapobiegać tym stanom oraz jak zachować się, gdy już do nich dojdzie.

Zachęcamy do obejrzenia całego występu Mateusza Wawryszuka w „Pytanie na Śniadanie”, dostępnego pod linkiem: Pierwsza pomoc w przypadku udaru cieplnego, odwodnienia i omdlenia. To nieocenione źródło wiedzy dla każdego, kto chce nauczyć się, jak efektywnie pomagać sobie i innym w nagłych przypadkach medycznych.

Jesteśmy dumni, że Mateusz mógł reprezentować Eskulapę i przyczynić się do podnoszenia świadomości na temat pierwszej pomocy w Polsce, podkreślając nasze zaangażowanie w edukację i bezpieczeństwo.


Mateusz Wawryszuk

Cześć! Nazywam się Mateusz Wawryszuk, jestem ratownikiem medycznym i założycielem Eskulapy. Pracuję w pogotowiu ratunkowym zdobywając bezcenne doświadczenie oraz organizuję ciekawe szkolenia z pierwszej pomocy, przełamując stereotyp, że pierwsza pomoc jest nudna. Wierzę, że każdy jest w stanie uratować życie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.