Stoisko Edukacyjne na Pikniku „Odważ się być zdrowym!” na PGE Narodowym


Naucz się pierwszej pomocy na naszym stoisku podczas pikniku „Odważ się być zdrowym!” organizowanego przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka z UNICEF, „Zdrowe Życie” i Ministerstwem Zdrowia.

Podczas pikniku rodzinnego „Odważ się być zdrowym!” na stadionie PGE Narodowy, zorganizowanego przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka przy wsparciu UNICEF, akcji „Zdrowe Życie” inicjowanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz Ministerstwa Zdrowia, mieliśmy przyjemność prowadzić stoisko edukacyjne z pierwszej pomocy.

Nasze stoisko było otwarte dla wszystkich uczestników wydarzenia, zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy mieli okazję nauczyć się podstawowych umiejętności ratunkowych, takich jak reanimacja, użycie defibrylatora AED oraz postępowanie w przypadku zadławień. Zajęcia te, prowadzone w interaktywny i angażujący sposób, były doskonałą okazją do zdobycia życiowo ważnej wiedzy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Eskulapa – Pokazy Ratownictwa, gdzie można znaleźć więcej informacji o naszych kursach i szkoleniach. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu, promując zdrowy i bezpieczny styl życia oraz umiejętności pierwszej pomocy wśród uczestników pikniku.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez naszą firmę, gdzie kontynuujemy naszą misję edukowania społeczeństwa w zakresie pierwszej pomocy.


Mateusz Wawryszuk

Cześć! Nazywam się Mateusz Wawryszuk, jestem ratownikiem medycznym i założycielem Eskulapy. Pracuję w pogotowiu ratunkowym zdobywając bezcenne doświadczenie oraz organizuję ciekawe szkolenia z pierwszej pomocy, przełamując stereotyp, że pierwsza pomoc jest nudna. Wierzę, że każdy jest w stanie uratować życie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.