5 szkoleń na nasze 5. urodziny! [KONKURS]

Urodziny to dla nas wyjątkowy czas, ale zamiast na tort – zapraszamy Was na bezpłatne szkolenia pierwszej pomocy. Na naszym profilu na Facebooku ogłosiliśmy wyjątkowy konkurs, dla którego zwycięzców zorganizujemy specjalne szkolenia. Sto lat dla nas wszystkich!

Eskulapa powstała w 2015 roku z przekonania, że każdy może uratować czyjeś życie. Wypadek i wszelkie sytuacje zagrożenia życia to oczywiście stres – ale dzięki solidnym kursom pierwszej pomocy, ten jest możliwy do opanowania. Zwłaszcza gdy nauczy się sprawnie i skutecznie działać.

– Gdybyśmy mogli życzyć sobie czegoś z okazji urodzin, to z pewnością tego, by nasze szkolenia nie były już potrzebne. By każdy, KAŻDY, potrafił i nie wahał się udzielić innej osobie pierwszej pomocy. Za nami bardzo pracowite pięć lat ku spełnianiu tego marzenia i wiemy, że jest jeszcze dużo do zrobienia. Ale jeśli chociaż jednej osobie została udzielona pierwsza pomoc dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytych na naszym szkoleniu, to mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że było warto – mówi Mateusz Wawryszuk, założyciel Eskulapa.Te pięć lat Eskulapy było czasem intensywnego rozwoju. Oferta szkoleń pierwszej pomocy rozrosła się o specjalistyczne kursy, dostosowane do potrzeb kursantów, w tym m.in. kursy pierwszej pomocy dla szkół i przedszkoli oraz szkolenia dla gastronomii. Przygotowaliśmy specjalne drużyny ratownicze dla wielu dla zakładów produkcyjnych, gdzie zagrożenie wypadkiem jest szczególnie duże. Z ogromną satysfakcją organizowaliśmy także niezwykłe plenerowe gry ratownicze, które łączą w sobie naukę, integrację i zabawę. Zbudowaliśmy innowacyjny System Przycisków Ratunkowych, który do tej pory dba o bezpieczeństwa fabryki.

Równocześnie staramy się docierać szerzej z wartościową wiedzą dotyczącej pierwszej pomocy. Ważnym momentem w życiu Eskulapy było otwarcie kanału na YouTube, gdzie publikujemy filmy instruktażowe dotyczące ratownictwa. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzieliliśmy się też na konferencjach, m.in. TEDxGdynia, gdzie opowiadaliśmy o tym, dlaczego każdy powinien umieć udzielać pierwszej pomocy.

– To wszystko było możliwe dzięki pracy całego zespołu Eskulapa, za co bardzo Wam dziękuję. Dziękuję także wszystkim uczestnikom naszych kursów. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu w szkolenia, wszyscy jesteśmy bezpieczniejsi – mówi Mateusz Wawryszuk.

UWAGA! KONKURS!


Czeka na Was PIĘĆ KURSÓW PIERWSZEJ POMOCY! To pełnowymiarowe, ośmiogodzinne szkolenia, o tematyce wybranej przez zwycięzców.

Co należy zrobić? Pod postem konkursowym na FB Eskulapa na pytanie: „Dlaczego mamy przyjechać do Ciebie/Was na szkolenie pierwszej pomocy?”

Wygra troje uczestników, których odpowiedzi uzyskają najwięcej reakcji oraz dwoje wybranych przez nasz zespół. Na odpowiedzi czekamy do 30 września 2020 do godziny 23:59!

Kurs będzie można zrealizować do 31 marca 2021 roku, a w pojedynczym szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. Zajęcia poprowadzimy w miejscu zorganizowanym przez uczestnika konkursu na terenie województwa mazowieckiego. W przypadku dojazdu do innego województwa należy jedynie doliczyć koszt dojazdu (1,5 zł/km).

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: eskulapa.pl/5-urodziny

3 myśli na temat “5 szkoleń na nasze 5. urodziny! [KONKURS]

  1. Bardzo ale to bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę naszej grupy seniorów. To wspaniała inicjatywa.chcemy pomóc sobie nawzajem gdy zajdzie taka potrzeba. Nie chcemy być wykluczeni.Dysponujemy lokalem i mogła by skorezystancji duża grupa starszych i młodszych ludzi.

  2. Witam bardzo bym chciała wziąć udział w szkoleniu ponieważ chciałabym pracować z dziećmi a wiadomo że maluchy są nieobliczalne i lubią próbować różnych rzeczy nie zawsze odpowiednich dla nich. Bardzo bym chciała jeżeli dziecku coś się stanie to umieć mu pomóc a nie stać z boku i panikować jeżeli mnie wybierzecie to będę bardzo wdzięczna ja i moi przyszli podopieczni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.