5 szkoleń na nasze 5. urodziny! [KONKURS]

Urodziny to dla nas wyjątkowy czas, ale zamiast na tort – zapraszamy Was na bezpłatne szkolenia pierwszej pomocy. Na naszym profilu na Facebooku ogłosiliśmy wyjątkowy konkurs, dla którego zwycięzców zorganizujemy specjalne szkolenia. Sto lat dla nas wszystkich!

Eskulapa powstała w 2015 roku z przekonania, że każdy może uratować czyjeś życie. Wypadek i wszelkie sytuacje zagrożenia życia to oczywiście stres – ale dzięki solidnym kursom pierwszej pomocy, ten jest możliwy do opanowania. Zwłaszcza gdy nauczy się sprawnie i skutecznie działać.

– Gdybyśmy mogli życzyć sobie czegoś z okazji urodzin, to z pewnością tego, by nasze szkolenia nie były już potrzebne. By każdy, KAŻDY, potrafił i nie wahał się udzielić innej osobie pierwszej pomocy. Za nami bardzo pracowite pięć lat ku spełnianiu tego marzenia i wiemy, że jest jeszcze dużo do zrobienia. Ale jeśli chociaż jednej osobie została udzielona pierwsza pomoc dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytych na naszym szkoleniu, to mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że było warto – mówi Mateusz Wawryszuk, założyciel Eskulapa.Te pięć lat Eskulapy było czasem intensywnego rozwoju. Oferta szkoleń pierwszej pomocy rozrosła się o specjalistyczne kursy, dostosowane do potrzeb kursantów, w tym m.in. kursy pierwszej pomocy dla szkół i przedszkoli oraz szkolenia dla gastronomii. Przygotowaliśmy specjalne drużyny ratownicze dla wielu dla zakładów produkcyjnych, gdzie zagrożenie wypadkiem jest szczególnie duże. Z ogromną satysfakcją organizowaliśmy także niezwykłe plenerowe gry ratownicze, które łączą w sobie naukę, integrację i zabawę. Zbudowaliśmy innowacyjny System Przycisków Ratunkowych, który do tej pory dba o bezpieczeństwa fabryki.

Równocześnie staramy się docierać szerzej z wartościową wiedzą dotyczącej pierwszej pomocy. Ważnym momentem w życiu Eskulapy było otwarcie kanału na YouTube, gdzie publikujemy filmy instruktażowe dotyczące ratownictwa. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzieliliśmy się też na konferencjach, m.in. TEDxGdynia, gdzie opowiadaliśmy o tym, dlaczego każdy powinien umieć udzielać pierwszej pomocy.

– To wszystko było możliwe dzięki pracy całego zespołu Eskulapa, za co bardzo Wam dziękuję. Dziękuję także wszystkim uczestnikom naszych kursów. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu w szkolenia, wszyscy jesteśmy bezpieczniejsi – mówi Mateusz Wawryszuk.

UWAGA! KONKURS!


Czeka na Was PIĘĆ KURSÓW PIERWSZEJ POMOCY! To pełnowymiarowe, ośmiogodzinne szkolenia, o tematyce wybranej przez zwycięzców.

Co należy zrobić? Pod postem konkursowym na FB Eskulapa na pytanie: „Dlaczego mamy przyjechać do Ciebie/Was na szkolenie pierwszej pomocy?”

Wygra troje uczestników, których odpowiedzi uzyskają najwięcej reakcji oraz dwoje wybranych przez nasz zespół. Na odpowiedzi czekamy do 30 września 2020 do godziny 23:59!

Kurs będzie można zrealizować do 31 marca 2021 roku, a w pojedynczym szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. Zajęcia poprowadzimy w miejscu zorganizowanym przez uczestnika konkursu na terenie województwa mazowieckiego. W przypadku dojazdu do innego województwa należy jedynie doliczyć koszt dojazdu (1,5 zł/km).

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: eskulapa.pl/5-urodziny

admin

Donec mollis elit vitae quam rhoncus facilisis. Phasellus commodo mattis libero, ac congue felis vehicula vel. Duis at dignissim ex. Duis lacus ante, porttitor quis magna quis, viverra aliquam purus. Maecenas id tempor felis. Praesent eleifend non tortor sit amet pharetra. Cras viverra pulvinar tortor, in dignissim ex convallis at. Sed urna leo, rutrum eget nisi luctus, semper lacinia enim. Proin posuere vestibulum neque sed consectetur. Nunc ac efficitur sapien. Quisque at enim vitae ligula viverra dictum. Sed lobortis, ex a ultrices lacinia, neque lacus pulvinar arcu, vel tincidunt diam nibh non leo. Praesent vel ligula ex. Ut ultrices est fringilla, facilisis massa ac, commodo nibh. Ut bibendum nunc sed luctus pulvinar. Nunc ut eros in lacus malesuada malesuada. Nulla facilisi. Etiam bibendum ex in nibh scelerisque volutpat. Pellentesque venenatis tempus consequat.

3 myśli na temat “5 szkoleń na nasze 5. urodziny! [KONKURS]

  1. Bardzo ale to bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę naszej grupy seniorów. To wspaniała inicjatywa.chcemy pomóc sobie nawzajem gdy zajdzie taka potrzeba. Nie chcemy być wykluczeni.Dysponujemy lokalem i mogła by skorezystancji duża grupa starszych i młodszych ludzi.

  2. Witam bardzo bym chciała wziąć udział w szkoleniu ponieważ chciałabym pracować z dziećmi a wiadomo że maluchy są nieobliczalne i lubią próbować różnych rzeczy nie zawsze odpowiednich dla nich. Bardzo bym chciała jeżeli dziecku coś się stanie to umieć mu pomóc a nie stać z boku i panikować jeżeli mnie wybierzecie to będę bardzo wdzięczna ja i moi przyszli podopieczni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.