Kurs pierwszej pomocy online dla szkół – na piątkę!

Na e-lekcję została już przeniesiona matematyka, plastyka, a także gimnastyka. Nauczyciele dobrze wiedzą, że prowadzenie zajęć online nie jest łatwe. Wymaga dobrego przygotowania i umiejętności zaangażowania słuchaczy. Wiemy to, bo prowadzimy kursy pierwszej pomocy online. I miło nam się pochwalić, bardzo dobrymi ocenami od dyrektorów szkół z całego świata!

W październiku zorganizowaliśmy dwa czterogodzinne kursy pierwszej pomocy online na zlecenie Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. Pierwszy dla dyrektorów szkół z całego świata współpracujących z ORPEG-iem, w tym m.in. z Dubaju, Francji, Egiptu, USA, Tunezji, Włoch i Turcji. Drugie szkolenie pierwszej pomocy online przeprowadziliśmy dla pracowników administracyjnych ośrodka.

Oba szkolenia przeprowadzono profesjonalnie, zarówno pod kątem technicznym, jak i merytorycznym. Ciekawy, dopasowany do potrzeb program oraz angażujący do udziału instruktor to mocne strony tych kursów. Dowodem są bardzo dobre opinie od uczestników szkoleń – podsumowują przedstawiciele ORPEG.

Szkolenia odbyły się za pośrednictwem platformy do wideokonferencji ClickMeeting. Program został przygotowany tak, by przekazać tę wiedzę, która może przydać się w razie wypadku. To znaczy – zero zbędnej teorii.

Kurs pierwszej pomocy online to czas, w którym możemy się skupić na tematach dnia codziennego, w tym m.in. na urazach, oparzeniach i skaleczeniach. Pierwsza pomoc to nie tylko resuscytacja, to nie tylko reagowanie w sytuacji zagrożenia życia. W trakcie szkolenia pierwszej pomocy online zgłębiamy także zagadnienia związane z psychologią. Dzięki temu uczestnicy mogą lepiej przygotować się na emocjonalnie trudne sytuacje. Kurs pierwszej pomocy online to dobre uzupełnienie wiedzy zdobytej na kursie praktycznym, pozwala przypomnieć sobie i utrwalić wiele zagadnień – mówi Mateusz Wawryszuk z Eskulapa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.